Poznáte to. Kamarát oslavuje narodeniny alebo má iný sviatok a vy mu chcete urobiť radosť a prekvapiť ho niečím originálnym. Nechcete mu kupovať stále to isté, a tak si lámete hlavu nad tým, ako ho potešiť. Dáte do toho veľa energie a nakoniec aj tak siahnete po istote, o ktorej viete, že síce neprekvapí, ale poteší. Dá sa to však aj inak.

vzájomná masáž

Ak ste už niekedy v živote vyskúšali akúkoľvek masáž, viete, čo všetko vám to dalo a ako veľmi prospešná je pre vaše telo. Niet nad uvoľnenie svalstva po dlhom a náročnom dni v práci. Masáž vám však môže dať oveľa viac. Luxusný masážny salón Magic Tantra v Bratislave vám ponúka na výber masáže rôzneho druhu. Stačí vybrať tú najvhodnejšiu.

Ide o masážny salón, ktorý poskytuje masáže s nádychom erotiky. Tantrické masáže poskytujú telu uvoľnenie od hlavy po päty a nevynechajú ani intímne partie. Nejde pri nich však len o sex, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Ide o splynutie duší, o prijatie blahodarnej energie od krásnej masérky podľa vášho výberu.

double massage

Masáže trvajú od 45 minút až po dve hodiny. Je na vás, koľko rozkoše chcete dopriať tomu, koho obdarujete. Na začiatku masáže sa masérka postará o zákazníka, vyumýva si ho a pripraví na masáž. Následne si vzdajú úctu, zjednotia telo a myseľ prostredníctvom takzvaného namaste rituálu. Počas celého pobytu v salóne sa môže zákazník kedykoľvek osviežiť vodou, kávou alebo iným občerstvením.

Vybrať si môžete z 13 masáží. Pri jednosmernej masáži vás masíruje len masérka rukami. Môžete si však vybrať aj taký program, v ktorom vás bude masírovať aj inými časťami tela, prípadne celým telom. Vzájomnou masážou sa rozumie, že aj zákazník môže masírovať alebo sa len dotýkať tela masérky. Ak vám jedna nestačí, môžete si dopriať aj dve masérky, ktoré sa budú po vás jemne kĺzať. Súčasťou programov salónu Magic Tantra je masáž lingamu, teda intímnych partií. Neváhajte, darčekový poukaz https://magictantra.sk/darcekovy-poukaz/ na masáž podľa vlastného výberu je zárukou originálneho darčeka.