Chcete aby bola vaša svadba naozaj luxusná? Tak si dajte záležať na detailoch, pretože práve tie tvoria dokonalý celok. Pozrieme sa na tri drobnosti, ktoré váš svadobný deň, doslova a do písmena, pozdvihnú o niekoľko kategórií vyššie.
Detail na účes  <a href=https://www.maminka.cz/clanek/uces-na-miru-jaky-se-hodi-k-vasemu-typu-obliceje nevesty.jpg“ src=“https://mojko.sk/wp-content/uploads/img_a308579_w16650_t1575649346.jpg“ style=“max-width: 64%; max-height: 64%;“>

  1. Pred svadbou

O tom, že bude vaša svadba výnimočná, by ste mali dať ľuďom vedieť ešte pred jej samotným konaním. V tom vám najlepšie pomôžu luxusné svadobné oznámenia graphicsoul.sk a pozvánky. Ako by mali vyzerať? Žiadne úlety, žiadne zbytočné experimenty a „vtipné“ texty. Dajte si záležať na tom, aby všetko na oznámeniach i na pozvánkach, vyzeralo veľmi decentne.
Vhodné sú napríklad svetlé trblietky v zlatých a strieborných tónoch, v kombinácii s tmavšími farbami. Určite sa vyhnite čiernej. Asi nechcete, aby si ľudia oznámenie o svadbe, pomýlili s pohrebným oznámením.

  1. Cake bar

Toto je novinka, ktorú na svadbách môžete vídať as tak dva roky. V zahraničí ide o trend, ktorý už vlastne nie je až tak populárny a aktuálny. Ide o stolík, na ktorom je množstvo malých a hlavne výborne vyzerajúcich koláčikov. Nejde o klasické svadobné koláče, ale o rôzne muffiny, košíčky alebo figúrky. Ak by ste sa pred cake bar rozhodli, dajte si záležať nie len na vizuálnej stránke, ale hlavne na tej chuťovej. Jedlo musí byť dokonalé a chutiť geniálne.
Ešte jeden detail. Ak si za takúto extra vecičku zaplatíte, nezabudnite, aby ste ju mali i natočené na vašom svadobnom videu. Uznajte, že by to bola škoda, nezdokumentovať niečo tak výnimočné.Bar s koláčikmi a sladkosťami v ružových farbách.jpg

  1. Úúúúúúčes!

Samotná nevesta, je základom a hlavným bodom celej svadby. Preto musíte vyzerať dokonale. Dokonalosť, to nie sú len pekné šaty, topánky a šperky, ale aj váš účes a mejkap. Prečo hovoríme práve o vlasoch? Pretože práve na tie, mnohé nevesty zabúdajú. Na svojom účese s dajte naozaj záležať. Ku kaderníčke by ste mali ísť v dostatočnom predstihu a váš svadobný účes si vyskúšať pokojne niekoľkokrát.