Erotic massage https://bratislavatantra.sk/en/ môžete absolvovať v masážnom salóne, no aj u vás doma. Pokiaľ si neviete predstaviť, ako presne takéto niečo realizovať. Určite môžete najprv na vlastnej koži vyskúšať tantrickú masáž v oficiálnom salóne. Tam načerpáte dostatok inšpirácie, no a tú prenesiete do svojho vlastného bytu. Pred tým ako sa do takejto masáže pustíte, si však zaobstarajte vhodné pomôcky.Žena v spodnej bielizni a výrazným tetovaním na ruke kľačí pri posteli

Základom sú oleje

Pri erotickej masáži zabudnite na klasické krémy. Vhodné sú skôr špeciálne masážne oleje. Aj keď ľudia neradi kombinujú radovánky s praktickými vecami, v tomto prípade na ne nesmiete zabúdať. Je totiž veľmi dôležité, aby ste používali prípravky bez umelých farbív, konzervačných látok a inej chémie. Pohlavné orgány, a to u oboch partnerov, patria k veľmi citlivým častiam tela. Ak si aj nejaký drahší olej zakúpite, no po použití zistíte, že vám alebo vášmu partnerovi nerobí dobre, darujte ho kamarátke a nájdite niečo vhodnejšie. Veľmi dobrou voľbou sú prírodné oleje, napríklad z kokosu, avokáda alebo konopných semien.

Vône, ktoré podporia vaše libido

Erotická masáž sa vo väčšine prípadov stáva ekvivalentom k sexuálnej predohre. Povedzme si úprimne, bolo by asi trošku zvláštne navodiť svojho partnera či partnerku a potom v pokoji odísť do práce, alebo umývať riad. Chuť na sex môžete zvýšiť aj tými správnymi vôňami, ktoré na človeka pôsobia ako afrodiziakum.
Masážne oleje dostanete aj v rôznych takýchto vôňach. Na mužské pohlavie má blahodarný vplyv hlavne vôňa ruží a jazmínu. Voje urobí aj škorica a citrusové vône, ktoré vplývajú na oboch partnerov.Nahá žena leží v posteli a je zahalená bielou plachtou

Pri používaní olejov s výraznou vôňou to s nimi veľmi nepreháňajte. Efekt totiž môže byť nakoniec úplne opačný. Keďže navyše tento tovar nepatrí k tým najlacnejším, pri masáži môžete používať dva oleje. Jeden, ktorý budete používať vo väčšom množstve a druhý, z ktorého použijete len kvapku na navodenie tej správnej atmosféry.