Od rána mám deň na figu hrozné už čo sa robí ako sa klame reagovala na ako brigádu Copywriter pre jednu obchodnú ako že firmu Copywritujem.sk Tomáš HEGLI aký podvodník choré ja keď chcem nejakú radu respektíve brigádu ja mu mám platiť 120 euro choré dajte si pozor na podvodné stránky, firmy je to stránka ako že COPYWRITER ja by ich zavrela tak že by ostali čierny fuj aký hnusný svet sa žije až sa mi žalúdok dvíha fuj . Ja sa nečudujem že sa blíži APOKALYPSA nie čudo . Ľudia sú už zúfali čo sa týka práce a podobne nečudo že páchajú samovraždu a podobne že je toľko bezdomovcov len v BA je cez 5000 ľudí aj to nie komplet číslo kto za to môže štát neviem kde to speje ale nejde to nesmeruje dobrou cestou neviem či nebudeme za chvíľu ako GRÉCKO podľa všetkého čiže nie že sme zadlžení až po uši ale bude tu obrovská nezamestnanosť ľudia budú od hladu rabovať čo sa len bude dať už sme na pokraji totálneho chaos, rozpadu krajiny. Ľudia sú tak naivný, primitívny že si myslia že ich ROBERT Fico zachráni smiech úbohé žiadaná vláda SR nás nezachráni ani keby tam neviem kto bol to by sa od základov muselo vymeniť komplet nie sa tam pretŕčajú tí istí dookola.

kam kráčaš naše Slovensko

Bože nie ste už frustrovaný čo sa týka tejto situácie nám to ide maximálne na nervy . Keby chcel človek si normálne zarobiť brigádne nemáte kde sami podvod a online tobôž ale je to podstatne jedno . Stále sa vytvárajú kadejaké firmy pod novými názvami ale je to to isté skrývajú sa pod názvami podvodný ľudia aj firmy tých je na Slovensku ako maku. Zlodeji kam sa len človek pozrie toto vážne nemá obdobu. Naozaj už niekedy nevládzem sa pozerať na toto keby som mala možnosť niekam ísť odídem no kam keď všade keď sa to tak vezme je situácia napätá ako guma v nohaviciach. Aj známej v rodine ochorela teta dostala obrovské bolesti do žalúdka zobrali ju do nemocnice že vraj prasknuté črevo a nechali tak upadla do kómy aj umrela mala vyše 70 rokov len do nemocnice sa dostať živí sa od tadiaľ nedostaneme sú to kat lekári všetko v našom štáte upadá dole vodou.

politická diskusia na hrane

V našom štáte je to ako výkrik do tmy že neviete skadiaľ z konopy nemá to konca kraja ale do určitej miery je to v celom svete nahnite ako kus jablká si myslia niektorí ľudia čo utekajú ako že za lepšou vidinou zárobku že azda zarobia majetok figa borová už to nemá význam niekam chodiť za zárobkom. Moja známa a ja hovoríme že toto podotýkam ďalší ľudia hovoria že toto v kľude dlho nevydrží zákonite a príde zákonite k niečomu celosvetovo nie len tam kde vojna teraz ale všade. Ba dokonca sa vyhrážajú že bude nedostatok chleba a pekárenských výrobkov na Vianočné sviatky to všetko robí štát plaší ľudí náročky aby ľudia húfom kupovali DAVOVÁ PSYCHÓZA.