Táto kvalitná značka AEZ vám ponúka mnoho diskov vysokej kvality a rôznych farieb. Tieto disky prešli náročným výrobným procesom a sú vyrobené priamo pre vašu spokojnosť a kvalitu, vždy keď sa na nich pozriete pocítite skvelý pocit z toho ako dobre vyzerajú. Hovorí sa, že disky robia auto a v tomto prípade to je pravda. Keďže vyzerajú skvelo a sú jednoduché. Disky môžeme nazvať aj elektrónmi. Naše elektróny sú vyrábané z zliatin. Základ zliatiny tvorí hlavne hliník, no môžu tam byť pridané aj iné prvky ako napr. zinok, meď, kremík a mnoho ďalších prvkov, tieto sú hlavné.

AEZ disky Panama Dark

Hliníkové disky majú omnoho menšiu váhu a tým vám môžu prispieť aj na zníženie spotreby, taktiež zlepší to vlastnosti vozidla celkovo. No ak si chcete tieto aez disky kúpiť je veľmi dôležité sa o nich aj starať. Na disky sa usádza mnoho špín a to nechceme. Pre to je dôležité tieto disky často umývať a uchrániť ich pred nečistotami. To taktiež môžeme dosiahnuť použitím lesku pri umývaní auta na autoumyvárni alebo aj u vás doma, zároveň sa týmto chráni aj karoséria auta a disku. Zároveň nemali by sme zabudnúť ani na starosť o pneumatiky. Tie môžu pokaziť ten takzvane „efekt“ čistých diskov.

Umývanie diskov

Takže nesmieme zabudnúť ani na nich a musíme sa starať o to, aby ten efekt pneumatík urobil celé auto perfektným a dobre vyzerajúcim. O disky aj pneumatiky by ste sa mali starať pravidelne, aby nepokazili celkový dojem čistého auta. Je zároveň dôležité na auto pridať aj osmózu čím sa docieli odstránenie dusičnanov, baktérii a taktiež aj vírusov. Najviac nečistôt sa na disky dostáva z auta, a to konkrétne z brzdových doštičiek malé čiastočky, taktiež aj veľa prachu. Nemali by sme ich nechať na tom disku, lebo potom sa do toho disku zažerú a už to nejde dole. O tieto disky sa treba veľmi starať. Takže neváhajte kúpte si naše disky, ale zároveň dbajte na ich starostlivosť.