Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca https://www.gurmanskydvor.sk/denne-menu/ sa nachádza v srdci Bratislavy v Ružinove a okrem stálej ponuky jedál, ponúka aj obedové menu v Bratislave https://www.gurmanskydvor.sk/denne-menu/ počas obedných hodín (10:30 – 14:00) pre všetkých svojich hostí. Všetky jedlá starostlivo vyberá na každý deň v týždni, aby boli rôznorodé a každý si tak mohol vybrať na čo má v daný deň chuť. Vybrať si tak môžete s troch jedál pripravených na daný deň alebo zo stálej ponuky minútiek, ktorá je pripravená pre vás každý deň, ak by ste v ten deň nemali chuť práve na to, čo sme vybrali. V ponuke máte na výber aj dve polievky, ktoré sú v rámci denného menu v cene jedla.

obedové menu

Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky nápojov, ktorými môžete uhasiť svoj smäd. Mnohí zabúdajú počas pracovnej doby piť, počas obeda to preto môžete dohnať u nás. Vytvorili sme pre vás objednávkové menu priamo na našej stránke, vďaka ktorému si môžete jedlo vybrať priamo z vašej kancelárie a zadať si stôl aj počet ľudí pri stole, ak sa k nám vyberiete aj s ostanými kolegami. Posedieť si môžete v našej moderne zariadenej reštaurácii, ktorá je v letných mesiacoch plne klimatizovaná. Avšak radi by sme vám dali do pozornosti našu terasu pod viničom, ktorá je ideálnym miestom, za pekného slnečného a teplého počasia, na obedovú prestávku po náročnej doobednej práci.

jedlo

Vrelo vám odporúčame jej príjemný chládok doplnený o dobré domáce jedlo, na ktorom si dávame vždy záležať. Sme si istí, že ak raz vyskúšate čaro našej záhrady, bude to pre vás každodenná oáza pokoja, kde načerpáte nové sily do pracovného dňa. Vyskúšajte aj vy obedové menu v Gurmánskom dvore v Bratislave a doprajte si výdatný domáci obed. Nechajte aspoň pol hodinu vašej prestávky oddýchnuť telo aj dušu a vráťte tak vašu stratenú energiu. Robíme všetko preto, aby sa nám spokojní zákazníci vracali. Dúfame, že medzi nich budete patriť aj vy.