A pretože slniečko a jeho pobočník mesiac nemôžu zastať všetku prácu, je na nás akého im vyberieme pomocníka pre jednotlivé izby. Nebudeme predsa držať čiernu hodinku!

stropní světlo

Moderný dizajn musí byť vidieť, rád sa totiž vystavuje na obdiv. Naše domovy už dávno neslúžia ako úkryt pred dravou zverou, tak to bolo možno za dávnych čias, ale dnes sa stala krása neoddeliteľnou súčasťou celej architektúry. Medzi užité umenie tak patrí aj široká škála svietidiel, ktoré musia plniť svoju funkciu a pritom by mali aj dobre vyzerať.

Urobíme si takú exkurziu v tomto zaujímavom svete.
Originalita predovšetkým
Vďaka svetlu môžeme vidieť na zábavu i prácu. K dispozícii nám stoja zaujímavé varianty a materiály, ktoré sa dajú vkusne kombinovať.
Asi najviac možností nám dopraje obývacia izba, ktorý je takým spoločenským centrom celého bývania. Tu sa stretávame s priateľmi, rodinou, prebieha tu hlavná zábava, ale aj odpočinok po náročnom dni.

Ako by sa vám páčilo stropné svietidlo v tvare presýpacích hodín? Väčšine mužov pripomenie dokonalé ženské krivky. Toto lákavé zariadenie najviac zahreje uprostred večera a krásne rozptyľuje svoj jas po celom priestore. Zabudnite teda na tmavé kúty. Vaše dieťa sa tu už nikdy nebude báť strašidiel.

lišty

Ak potrebujete zdôrazniť niektorú časť miestnosti, veľmi dobre vyzerajú LED pásky v kreatívnych a vkusných LED lištách, umiestnené priamo na stenu. Čo tak Jákobov rebrík až do nebies? Led listy si môžete kúpiť v rôznych farbách a prevedeniach a pásky do nich veľmi ľahko ukryjete. Nemusíte zostávať len u klasickej farby svetla. Dnes už rada výrobcov ponúka i farebné prevedenie, ktoré sa dá meniť podľa ovládača a môžete si tak vychutnať dúhu aj za tmavej noci.
Nebojte sa experimentovať a nechajte si poradiť aj od odborníkov. Budete tak mať nádherný pokoj aj bez prirodzeného slniečka. Aj na internete alebo v odborných časopisoch nájdete zaujímavý náboj v podobe svetiel, ktoré dokážu vyčariť tú pravú atmosféru.