Sex a láska, čo sa môže stať

Každý to máme nejako s financiami. Niekto je na tom lepšie, niekto horšie. Ale naozaj nechápem niektorých ľudí, ktorí súdia človeka len na základe toho, koľko má peňazí. Každý si svoju finančnú situáciu nevybral dobrovoľne. Možno, že sa ocitol v ťažkostiach, opustil ho partner a je na všetko sám. A to nemyslím iba cez financie, ale všeobecne. Vezmite si príklad: Napríklad ste mamička na materskej dovolenke a chodí vám iba materská a doma ste s malým bábätkom a doteraz váš partner všetko platil, pretože vy nemáte prácu. Potom sa ale stane to, že partner vás z ničoho nič opustí, zbalí si kufre a ide inam. A zrazu ste na všetko sama. A ste bezmocná.

s

Neviete, čo máte robiť, máte maličké dieťa na krku, ale vy ste ťažko pred zrútením. A týchto prípadov je bohužiaľ čoraz viac. Partner opustí napríklad partnerku s malým dieťaťom a ide inam. A to je to najhoršie, čo môže byť. Je to ponižujúce, a kompletne to človeka zničí vo vnútri. Nehľadiac na to, že stres samozrejme môže privolať aj fyzické problémy, napríklad bolesť hlavy, zvracanie a podobne. Ja som sa v takej situácii ocitla, takže viem, o čom hovorím. Už sme s partnerom mali pred svadbou, vtedy mojej dcére boli iba dva mesiace. A nakoniec odišiel za inú. Počas nášho vzťahu si užíval za mojím chrbtom sex a ja som to neodhalila a to pre mňa bolo najhoršie.

s

Ako sa vlastne prelomí to, kto je, až keď to najmenej čakáte. A doteraz som z toho otrasená, pretože sme spolu boli celkom päť rokov. A už som si myslela, že viem, že sa na neho môžem spoľahnúť a tak nejako podvedome som dúfala, že bude tým pravým, ale stal sa presný opak. A časom som ho kvôli tomu, čo urobil, začala nenávidieť a myslím si, že tieto pocity by sa prebudili vo väčšine žien po tom, čo by sa dozvedeli, že je ich priateľ, alebo manžel podvádza. Sex sme mali často, takže nemal dôvod podvádzať. V tej chvíli si totiž človek pripadá ako ten najhorší.