Niet sa čomu čudovať, pretože sa jedná o výber miesta na ktorom budete spávať alebo odpočívať niekoľko rokov a preto Vám záleží na každom detaile. Pri výbere manželskej postele je potrebné brať ohľad na potreby a požiadavky oboch manželov tak, aby vyhovovala obom po každej stránke. Môže sa stať sa manželia či partneri majú rozdielnu predstavu a zatiaľ čo jednému vyhovuje jedno druhému zas nemusí.

spálňa v drevenom štýle

Ideálnym kompromisom pri výbere postele by mohla byť posteľ vyrobená z dreva. Pýtate sa prečo práve z dreva? Dôvodov je hneď niekoľko – drevo je jeden z najstarších prírodných materiálov, ktorý sa ani rokmi neopotrebuje vďaka svojej masívnej pevnosti, na pohľad je prekrásne a nepôsobí rušivo či gýčovo a v neposlednom rade spánok na posteli vyrobenej z naozaj kvalitného dreva Vám dodá vo Vás vyvolá krásny pocit spojenia s prírodou. Ak nie ste fanúšikmi koženého alebo látkového nábytku, posteľ vyrobená z dreva bude pre Vás to pravé.

drevená posteľ

Segum.sk Vám prináša rôzne typy postelí vyrobených z dreva, z ktorých si môžete vybrať štýl ktorý sa Vám páči najviac prípadne ktorý sa najviac hodí do Vašej spálne. Jedným z najobľúbenejších typov drevených postelí je ELLA MAXI BOX, u ktorej si môžete skombinovať až dva rôzne odtiene dreva a mať tak naozaj výnimočnú jedinečnú posteľ, na ktorej bude spánok naozaj pôžitkom. Samozrejmosťou je dostatočne priestranný úložný box, ktorý si môžete zvoliť buď s otváraním na boku alebo zo spodnej strany podľa toho, ako Vám to vyhovuje viac. Pevná konštrukcia tejto postele zabezpečuje jej mimoriadne dlhú životnosť, určite sa teda nemusíte obávať skorého opotrebovania či znehodnotenia. Ak máte radi prírodu a drevo ako také, posteľ ELLA MAXI BOX https://www.segum.sk/produkt/ella-box Vás určite zaujme hneď na prvý pohľad. Ak hľadáte posteľ jednolôžkovú aj v tomto prípade Vám vieme vyjsť v ústrety, pretože táto posteľ je k dispozícii aj vo variante jedného lôžka.