Zvyčajne v priestoroch bežných domácností nájdeme oddelené miestnosti klasickými drevenými alebo iným typom dverí z mohutného materiálu. Ak však máte byt, prípadne dom, ktoré sú menšieho rozmeru, každý ušetrený priestor sa počíta. Čo takto skúsiť novinku, ktorou sú sklenené dvere, ktoré sú navyše posuvné? Svojim posuvným štýlom vám šetria priestor, ktorý môžete využiť podľa vašich možností.

obývací priestor

V dnešnej dobe, kedy sa zariadenie interiéru posunulo ďalej moderným štýlom, budú posuvné sklenené dvere pre váš domov vhodným elegantným doplnkom. Nemusíte sa báť ich krehkosti. Sú tvorené z tvrdeného bezpečnostného skla, teda je nepravdepodobné, aby sa nejako jednoducho poškodili. Na posuvné sklenené dvere si viete vybrať ich rôzne varianty. Môžu byť v čírom, v matnom alebo aj v pieskovanom prevedení. Viete si vybrať rôzny motív, ktorý má byť ozdobou vašich dverí. Ten sa vytvorí pieskovaním, alebo priamou tlačou na sklo, prípadne lepením grafickej fólie.

sklenené dvere v spálni

Posuvné dvere zo skla vedia ozvláštniť prípadne elegantne doplniť váš priestor, ktorý bude vyzerať štýlovo a vkusne. Môžete ich využiť ako dvere do kúpeľne, do detskej izby, do spálne ale aj ako dvere medzi kuchyňou a obývacou miestnosťou na oddelenie priestoru, avšak so zachovaním dostatočného denného svetla. Vieme veľmi dobre, že iné dvere by tieto požiadavky na oddelenie miestností so zachovaním svetla nespĺňali. Matné, prípadne pieskované prevedenie dopomôže k zachovaniu súkromia v miestnosti. Vzor na skle dotvorí ich výnimočný vzhľad a takéto dvere sa stanú perfektným doplnkom vášho domu alebo bytu.

Na našej stránke ponúkame rôzne formy týchto dverí, viete si vybrať rôzne prevedenia po akých vám len oči túžia. Zariaďovanie vášho obydlia nikdy nebolo jednoduchšie. S nami si môžete zariadiť bývanie štýlovo a moderne. U nás si vyberie sklenené posuvné dvere naozaj každý, aj ten najnáročnejší zákazník.