Jedinou nevýhodou nuru masáží je snáď to, že vás dotyčné dievča nemiluje, a že sa iba jedná o platenú službu, aj keď samozrejme, nemožno vylúčiť, že práve do vás sa krásna dievčina nezamiluje. Z nuru masáží však môžete čerpať mnoho rozkoše a tiež niečoho, čo iné masáže neumožňujú:

krásne dievča

Ste na sebe prilepení – nepotrebujete sa ani natierať žiadnym lepidlom, aby ste mali pocit, že sa na vás dievča prilepilo, a že vás zahrieva teplom celého tela. Princípom nuru masáží síce nie je zahrievanie, pretože v masérskom salóne je teplo, ale telesné teplo je niečo úplne iné, než to od kachlí či radiátorov. Telesné teplo je tu spojené s energiou, ktorú dotyčná bytosť vyžaruje, a vy ste jej nablízku a môže vám pripadať, že splývate obaja v jeden celok.

polonahé dievča

Vzrušujúce časti telanuru masáž https://magictantra.sk/ umožňuje hladkať klienta rôznymi časťami ženského tela, a ten si tak môže prísť na svoje, pretože bude vedieť, že sa ho dotýkajú prsia alebo zadok, alebo napríklad bosé chodidlá, keď sa mu to páči. Dôležité je dohodnúť sa na tom, čo vám vyhovuje, a ktoré časti tela by ste chceli mať na sebe energeticky prilepené, aj bez kvapky lepidla.

Telesné krivky – na nuru masáži si môžete lepšie uvedomiť, aké je vlastne ženské telo krásne, a že stojí za to ho pozorovať a mať ho vo svojej blízkosti. Budete tu mať lepšiu príležitosť vychutnať si tú anatomickú dokonalosť a nádheru, a to možno lepšie, ako keby ste zasúval penis do vagíny a sústredil pozornosť na sexuálny akt. Na ženách je krásne všetko, každý drobný detail a odporúčame sledovať nielen prsné bradavky, ale aj pupok, prsty na rukách, štíhle široké boky, krásnu tvár a tvar hlavy, vlasy, ústa, ramená a prekrásne tvarovanú klenbu chodidiel. Budete si tu pripadať ako renesančný umelec a mystik Leonardo da Vinci, ktorý považoval ženské telo za zázrak, a tvrdil, že kto ho vytvoril, musel mať úžasné schopnosti a vynikajúce estetické cítenie.