Doplnky vo forme šperkov milovali ženy odjakživa. V dávnejšej histórii k nim patrili aj brošne v rôznom prevedení. Uplatnili sa dokonca aj v pánskej móde a spolu s ozdobnými ihlicami boli súčasťou pánskych šatiek, mašlí a motýlikov. Vrcholom elegancie v dámskej móde bola hodnotná strieborná brošňa, ktorá dokonale ladila s róbou dámy.

jewellery-905110_640

Brošne boli výsadou bohatých a majetných šľachtických rodín a dávali nimi najavo svoj status a nadradenosť.

Aj moderné ženy si potrpia na jedinečné doplnky a drobnosti, ktoré dotvárajú celkový vzhľad a navodzujú pocit nezvyčajného luxusu. Sú súčasťou každodenného oblečenia, rovnako vkusne dopĺňajú spoločenské šaty alebo veľkú róbu. Patria medzi nich aj elegantné a pôvabné strieborné brošne https://gameon.sk/strieborne-sperky/brosne/167-31. Ich kvalita je daná puncovou značkou a požadovanou rýdzosťou 925/1000. Dokonale sa hodia k akémukoľvek saku, blúzke, pulóvriku alebo v modernom prevedení aj k tričku. Pri večerných róbach vynikne ich spracovanie, precíznosť a vkusná kombinácia s kamienkami z nich vytvorí hlavný doplnok oblečenia.

Ponúkaná kolekcia zaujme tvarom, optimálnou veľkosťou a spracovaním. Vložené kamienky markazitu, prípadne syntetické perly dokonale ladia so samotnou krásou striebra.

Brošňa sa najkrajšie vyníma samostatne, vtedy sa ukáže jej majestátny tvar a elegancia. Pamätajte na to a ostatné strieborné šperky doplňte opatrne a s citom.

flower-2130758_640

Ak rozmýšľate nad elegantným a originálnym darčekom strieborná brošňa je jedinečným typom. Vkusne zabalená, starostlivo vybraná a darovaná z lásky poteší každú ženu. Navyše bude vyjadrením Vášho záujmu a pozornosti.

Striebro je ušľachtilý drahý kov, ktorý sa v minulosti používal aj ako platidlo. Jeho cena a hodnota sa preniesla v podobe krásneho strieborného šperku do modernej doby. Vďaka nej sú aj dnes ženy pôvabné a krásne.

Stačí si vybrať zo širokej ponuky a vkusne zladiť striebornú brošňu s našim šatníkom.