Únava a každodenné problémy a starosti vedia potrápiť nejedného z nás. Je preto veľmi dôležité dopriať si čas pre seba, relaxovať a aspoň na chvíľu vypnúť. Jedným z prostriedkov je aj senzuálna masáž, ktorá zažíva v posledných rokov aj u nás veľký boom. Jedná sa o špecifický druh erotickej masáže, ktorá má svoj pôvod už v starovekých náboženstvách a kultúrach. Dnes sa aj v našich končinách slovo tantra skloňuje čoraz častejšie. A nemôžeme sa čudovať! Je totiž prudko návyková! Svojich fanúšikov si získava po celom svete. Pridáte sa k jedným z nich?

zmyselná tantra

Špičkovú tantru si môžete vychutnať aj v salóne Tantra Diamond v Bratislave. Čaká vás intímny čistý a útulný priestor, prívetivý personál a samozrejme krásne masérky a kvalitné zákaznícke služby. Vyberať si môžete hneď z niekoľkých druhov tantra masáží. Či už ste začiatočník alebo skúsenejší používateľ, zaručene si vyberiete. Na začiatok je vhodné zvoliť klasickú tantru, pri ktorej ste nahí vy i masérka, ktorá vás masíruje na každom kúsku vášho tela. V ponuke je tiež „vylepšená“ body tantra verzia, ktorá zahŕňa masírovanie celým telom. Ak už s takouto masážou máte skúsenosti, osloviť by vás mohla vzájomná body tantra, pri ktorej ste už aj vy aktívnym účastníkom celého procesu. Ak chcete potešiť seba, no zároveň aj svoju polovičku, mali by ste určite skúsiť párovú tantru, ktorá môže pomôcť oživiť váš sexuálny život.

tantra salón

Kompletnú ponuku masáží aj s detailným popisom a cenami nájdete na internetovej stránke salóna. Dočítať sa tam môžete aj o tom, ako celý tantra rituál prebieha, od vášho príchodu až po úplný záver. Nájdete tam tiež všetky potrebné informácie týkajúce sa hygienických opatrení, otváracích časov a takisto aj recenzie mnohých spokojných zákazníkov. Neváhajte a zarezervujte si svoj termín telefonicky alebo prostredníctvom online formulára ešte dnes a pocíťte aj vy silu tantry na vlastnej koži.