Zapomenuté heslo https://www.covidexpert.sk/klient/zabudnute-heslo/ je možné ho nejak zmeniť? Zapomenuté heslo si môžete zaslať emailom a buď vám automaticky systém vygeneruje systém nové heslo alebo vám bude odoslaný email s odkazom na zmenu hesla. Bezpečnejšia je druhá možnosť pretože nikto okrem váš nebude mať žiadnu informáciu o vašom heslo. Pri zmene zabudnutého hesla si vyberte heslo ktoré nebude jednoduché uhádnuť aby sa vám nikto nenabúral do vášho účtu. Pokiaľ si nepatáte ani email alebo nick tak to už bude zdĺhavejši proces pretože skoro žiadna stránka neposkytuje zmenu nôcku prostredníctvom emailu.

zapomenuté heslo

Môžete sa nejak preukázať vašim dokladom na podpore stránky,, teda pokiaľ ste zadali vaše pravé údaje, pokiaľ ste nezačali správne údaje tak sa k vášmu účtu proste nedostanete. Čo vám rozhodne odporúčam je nepoužívať rovnaké heslo pri každom účte,môže sa stať že ste sa zaregistrovali s rovnakým heslo aj na stránke ktorá údaje nešifruje a tím spôsobom môžu vaše heslo ukradnúť.

Zabudnuté heslo bezpečnosť

Dnes si musíte dávať pozor aj na to od koho vám email v skutočnosti prišiel môže sa stať že vám podvodníci zašlú falošný email ktorý sa vás bude snažiť oklamať aby ste zadali svoje údaje ale popravde sa len chcú dostať k vaším údajom a potom ich zneužiť. Pre ochranu bezpečnosti si môžete vytvoriť svoje vlastné zložité heslo a niekde si ho zapísať to je najbezpečnejší spôsob aký môžete použiť pre bezpečnosť hesla. Pokiaľ ste na webe nenašli zapomenuté heslo stačí ked kontaktujete podporu ktorá vám s tím môže pomôcť. Pokiaľ používate LastPass ktorý bol nedávno napadnutý hackermi tak vám odporúčam čo najskôr zmeniť heslo pre vašu bezpečnosť pred hackermi.

bezpečné heslo

Generátor hesiel pre bezpečné heslo

Generátor hesiel vám môže pomôcť pri bezpečnosti niektoré webové stránky vám automaticky vygenerujú zložité a silné heslo pre bezpečnosť vášho účtu na stránke pred hackermi