Po náročných pracovných dňoch plných stresu je zdravé vykompenzovať svojmu telu jeho energetický výdaj. Potrebujete sa uvoľniť a znovuobjaviť harmóniu nie len tela, ale aj duše. Magic tantra je miestom, ktoré sa o Vašu pohodu postará a prinesie Vám také relaxačné chvíle, ktoré Vám dodajú energiu pre ďalšie náročné dni vo Vašom živote. Z Magic tantry budete odchádzať zrelaxovaní, pokojní, oddýchnutí a pozitívne naladení. Vravíte si, že to je presne to, čo momentálne potrebujete? V tom prípade neváhajte a kontaktujte nás. Magic tantra sídli v Bratislave, na Ventúrskej ulici 16.

relax

Prosíme Vás, aby ste si pred príchodom dohodli termín. Naši zamestnanci s Vami ochotne termín dohodnú k Vašej spokojnosti. Ponúkame Vám viaceré možnosti, ako si u nás vytvoriť rezerváciu. Môžete nás kontaktovať telefonicky, a to na telefónnom čísle +421 904 464 927. Prostredníctvom telefónu sa jednoducho a rýchlo dohodneme na termíne, v ktorom by Vám vyhovovalo prísť si po tento relaxačný zážitok. Ten môžete absolvovať každý jeden deň v čase od 9:00 do 23:00. V prípade, že Vám vyhovuje iný čas, prosím, oznámte nám to a môžeme Vám dohodnúť rezerváciu aj mimo bežných otváracích hodín Magic tantry.

akt

Ak ste počas dňa mimoriadne zaneprázdnení, prípadne nemáte ideálne podmienky na súkromný telefonát, zvoľte si ako formu kontaktu napríklad e-mail. Naša e-mailová adresa je tantradiamond1@gmail.com. Zvoľte si nami ponúkanú procedúru, napíšte nám do e-mailu Vaše požiadavky a my Vám v odpovedi ponúkneme termín rezervácie. Ak sú Vaše požiadavky jasné, stačí, keď nám napíšete sms na už spomínané telefónne číslo +421 904 464 927. Týmto jednoduchým spôsobom si stíhate zariadiť termín pre Vašu harmonizáciu tela aj duše aj uprostred pracovnej schôdzky, či počas obeda. Uložte si naše telefónne číslo a kontaktujte nás kedykoľvek aj prostredníctvom mobilnej aplikácie WhatsApp. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.