Priatelia som tu po nejakom čase viete ako je to povinnosť nepusti či už ide o vedľajšiu prácu alebo vybavovanie záležitosti a podobne. Ale poďme k veci ako vieme podaktorí od začiatku septembra nám bežia Nákupné maniačky je super pre nás ženy ale aj mužov by som tam dala myslím dať im možnosť sa prezentovať aby ukázali ako sa vedia obliecť za dve hodiny a 400 eur. Ja som sa prihlásila do Nákupných maniačok pre pár dňami som v databáze už len čakať kedy vás výberu. Čo sa týka mňa nakupujem každý mesiac oblečenie si z druhej ruky je to sekáč ale občas aj cez módne katalógy alebo cez webové stránky móda ako taká je zaujímavá hráva dá sa v nej riadne vyblázniť aj za par euro. Ja som zaťažená na šaty, sukne, kostýmy aj teraz som kúpila 5 sukní jednu blúzku a rifľové legíny. Rifľové kúsky sú veľmi trendy celkovo sa móda ako taká opakuje či už ide o káro alebo teraz na jeseň zemité farby zelená, hnedá ja mám rada všetky farby nedbala by som robiť v drogérii alebo v obchode kde sú odevy napríklad v sekáč to by bolo moje práve orechové alebo môj ďalšia slabosť je kozmetika a nechty v tomto odvetví pracovať. Teraz som odbehla na poštu prišiel mi katalóg a veci čo som si objednala.

priťahuje pozornosť

Som typická Nákupná maniačka len škoda že človek nemá toľko peňazí aby sa mohol extrémne rozhadzovať ale treba si dopriať čo vy ako ste na tom čo sa týka nakupovania ja ich milujem a hlavne keď som sama že ma nikto nekontroluje smiech ešte keby som tak mala natrieskanú peňaženku peniazmi to by bolo asi by som sa neodniesla domov jedine taxíkom aj to asi na dvakrát. Mojim snom je byť raz bohatá nemám  také obrovské šťastie ako niekto že kúpi si los a vyhrá veľkú sumu peňazí alebo stávkuje a vyhrá. My sme raz pred rokmi si kúpili Vianočný los vtedy boli že Slovenské koruny vyhrala som vtedy 2000 korún prvýkrát v živote to bolo radosti nákupná horúčka a raz bola v COOP jednota súťaž kúpila som dve kávy a potom som dala účtenku a tá pani čo robila tú súťaž mi podala mešec a tam boli rôzne guľôčky farebné kto vytiahol zlatú vyhral 60 euro ja som mala to šťastie a vytiahla som tú zlatú guličku a vyhrala som tých spomínaných 60 euro od vtedy som nemala až také šťastie ale keď sa objavia na trhu nové los tak si kúpim ale mala som maximálne 10,20 euro asi pred dvoma rokmi som kúpila nový los mala 70 euro ale odkedy nič maximálne 2 euro nemám také šťastie ako kamoška kúpi los a vyhrá skoro za každým.

rozmanitosť farieb

Teraz blíži Americky sviatok strašidiel milujem každú srandu a čo vy máte už nejaké masky ja  mám klobúk parochne škrabošky vždy vymaľujem ako dáke veselé strašidlo nemali by sme byť stále len pochmúrne bytostí ja si robievam aj kostým na sviatky strašidiel alebo na Vianoce alebo Silvestra veru už sa nám to kráti za chvíľu Vianoce ešte dva mesiace a je koniec roka. Pomaly budem končiť uvidíme sa čo skoro pekný zvyšok dňa vám prajem moji priatelia čitateľa.