Ponúkame Vám druhú kožu. To je popis našich produktov pre Vás. Ponúkame tie najkvalitnejšie materiály v značke YASTRABY. U nás nájdete mnoho produktov vhodných pre každodenné nosenie či už do mesta, práce, na voľný čas ale rovnako tak aj vhodných pre šport ako napríklad cyklistiku či do fitka.

šport k zdraviu

Práve teraz Vám chceme ponúknuť legíny ako sú športové legíny, fitnes legíny, či legíny na cvičenie. Jedná sa o produkty vysokej kvality a príjemných materiálov v zaujímavých farebných prevedeniach. Legíny do fitka nájdete vo viacerých prevedeniach ako sú legíny v dĺžke po kolená a teda krátke legíny no nájdete tu aj legíny dlhé a teda legíny v dĺžke po členky. Oba tieto varianty Vám ponúknu pri ich nosení príjemný pocit a ľahkosť, doslova ako keby ste si obliekli druhú kožu. Legíny sú v krásnych farebných variáciách, ktoré rozžiaria Váš športový deň a vy sa tak budete cítiť počas celej doby cvičenia ľahko a sviežo.

krásne fitko

Fitnes legíny sú vyrábané z kvalitného elastického materiálu a teda 82% polyester a 18% elastan a sú opatrené vysokým pásom, čo zabráni ich kĺzaniu z postavy a vytvaruje Váš pás do príjemných a vzhľadných tvarov, taktiež spomínaný vysoký pás zdôrazní celkové krivky postavy a zadku. Týmto dokonale sadnú na Vašu postavu a prispôsobia sa Vášmu telu. Veľkosť legín je dostupná skutočne bohatej škále postáv ako sú XS/34, S/36, M/38, L/40, XL/42 a s obvodom pása od 62cm až po 90cm. Všetky tieto tovary máme pre Vás vyrábané priamo na Slovensku a teda sa jedná 100% o Slovenský produkt, pracujeme výhradne s najkvalitnejšími materiálmi, a 95% ponúkaného sortimentu máme na sklade. Aby sme vyšli svojim zákazníkom čo najviac v ústrety, máme pre Vás výmenu tovaru zdarma ale taktiež aj jeho vrátenie bez udania dôvodu do 14 dní. Stavte na kvalitu a svoje pohodlie pri cvičení a užívajte si značku YASTRABY.