O Nás https://bigstarjeans.sk/o-nas

Keď bola založená značka BIG STAR, písal sa vtedy rok 1979. Džínsy prichádzali do módy už vtedy a ostali v móde zázračne až dodnes. Nadčasové džínsy sú symbolom voľnosti, slobody a pohodlného oblečenia. I keď sa už šijú vo veľkom a v mnohých fabrikách, BIG STAR si potrpí stále najmä na ich kvalitu. Kvalitne ušité džínsy sú zárukou spokojných a lojálnych zákazníkov, na ktorých tejto značke obzvlášť veľmi záleží.

Tím šikovných a usilovných dizajnérov vytvára pre značku BIG STAR už po celé roky nádherné kúsky plné moderných prvkov a detailov. Nielen klasické prevedenie, ale aj rôzne špecifické strihy a prvky sa objavujú v modeloch od BIG STAR. Tieto džínsy majú svojho ducha a svoju dušu zároveň. Predstavujú čaro generácie, ktorá potrebuje možnosť pohodlného a slobodného oblečenia.

oblečenie s dzinsami

BIG STAR džinsy

Džínsy sú nadčasové a veľmi univerzálne. Dámske i pánske kúsky sú ušité s láskou a dôverou v značku. Kto si kúsky od BIG STAR oblečie sám sa stáva „Big Star“, veľkou hviezdou vo svojom vlastnom živote a prejave, ku ktorému oblečenie rozhodne patrí. Strihy, ktoré polichotia postave sú súčasťou výroby a každý si nájde určite to svoje. Najnovšie módne trendy i stará dobrá klasika.

dáma v džínsoch

Oba tieto prístupy v BIG STAR nachádzajú svoje uplatnenie. Okrem džínsov, vyrába značka aj ďalšie krásne kúsky, ako sú tričká, rifľové bundy, legíny a nohavice pre dámy napríklad s vysokým pásom i ďalšie moderné a štýlové oblečenie. Krásne strihy dopĺňa kvalitný materiál, aby tak vznikali jedinečné BIG STAR značkové odevy od výmyslu sveta. Dámska a pánska móda dostáva tak veľkú hviezdu a punc pohodlnosti a štýlovosti.

Pre BIG STAR je záväzkom dodávať oblečenie najvyššej kvality pre každého zákazníka a inšpiráciou je práve spomínaná lojalita značke, ktorá je tak vzácna a nadovšetko cenená.