Spoločnosť Schoeller Allibert Vám ponúka množstvo plastových obalov pre Vaše produkty. Všetky naše plastové skladové kontajnery a iné produkty sú navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie priemyselné štandardy. Okrem iného na schoellerallibert.com nájdete aj množstvo rôznych skladových kontajnerov. Môžete si vyberať z bohatej produktovej rady BoxerPac, Magnum Optimum, Magnum Helium- vhodný pre prepravu ne-potravinárskych sypkých materiálov, Magnum SH HD, Magnum Smooth Wall, Maxipac- vhodný pre distribúciu tovarov v maloochodoch, Magnum Optimum Hopper- vhodný pre použitie aj v potravinárskom priemysle.

skladový priestor

Medzi najžiadanejšie patria skladacie paletové kontajnery s vekom, ktoré sa dajú ľahko a rýchlo rozložiť aj zložiť. Tieto kontajnery sú najčastejšie využívané v automobilovom alebo priemyselnom odvetví, no vďaka ich všestrannosti si ich viete uplatniť aj v potravinárskom priemysle a v podstate všade, kde potrebujete logisticky výhodne prepravovať akýkoľvek druh materiálu či iných produktov. Skladacie kontajnery dokážu efektívne znížiť náklady na dopravu a dokážu efektívne ušetriť skladový priestor. Plastové kontajnery je možné taktiež stohovať, kde pri niektorých z nich je možnosť stohovania až po päť kontajnerov na seba pri nosnosti jednotky kontajnera do 500 kg.

dopravný pás

Paletové kontajnery je u nás možné zakúpiť si ale taktiež je možné si ich aj prenajať. V prípade akéhokoľvek záujmu nás neváhajte kontaktovať, a mi sa Vám radi ozveme s našou ponukou a poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho kontajnera. Vďaka bohatým, dlhoročným skúsenostiam vo výrobe plastových obalov sme Vám nápomocný vo výbere správnych plastových a prepravných obalov ale taktiež Vám vieme pomôcť navrhnúť správne riešenia k uľahčeniu Vašej logistiky a to pomocou navrhnutia a výroby plastových kontajnerov pre Vás na mieru a teda presne pre Vaše potreby.